Ozdravný penězovod a chytré nakupování

PENĚZOVOD?

Trvalý zdroj nezávislého příjmu:1/ Za jednou vykonanou práci jste placeni opakovaně...2/ Jedná se o druh pasivního příjmu - peníze k vám proudí, ať pracujete nebo ne, ať spíte nebo bdíte, ať řádí covid nebo ne - např. autorská práva, ale také stále oblíbenější provize ze spotřebitelských sítí...3/ Tento příjem roste exponenciálně - nesčítá se, ale násobí...4/ Výše reziduálního příjmu je neomezená.

OZDRAVNÝ penězovod?

Nakupujete produkty pro podporu zdraví a vzhledu v chytrém e-shopu. Obchod na principu:  JÁ POMOHU TOBĚ, A TY PAK POMŮŽEŠ dalším vhodným lidem vytvořit společný sdílený ozdravný penězovod (spotřebitelskou síť).

CHYTRÝ e-shop?

Nemusíte se zabývat vývojem a logistikou zboží, finanční stránkou, ani nemusíte vytvářet internetové stránky pro e-shop. Nepotřebujete zásobu produktů, nemusíte řešit zaměstnance ani nájem. Vše zajišťuje chytrá firma, kterou si vyberete. Podnikáte s minimálním rizikem, se zanedbatelnou vstupní investicí. Jediným vaším úkolem je nakupovat pro sebe ve "svém" e-shopu a šířit chytré informace. Správné lidi pak připojit ke své sdílené obchodní síti, a naučit je to samé: nakupovat, šířit chytré informace a připojovat další šikovné lidi. Jedná se o spolupráci na principu výhra-výhra: FIRMA ušetří za nákladnou reklamu a získá stálé zákazníky. VY získáváte unikátní kvalitní produkt a odměny za doporučení a rozšiřování obchodní sítě.

Chytrý zákazník?

viz stejnojmenná lišta

Jakou firmu si vybrat?

Potřebujete firmu s dlouhodobou perspektivou, s mezinárodní působností, která plní své závazky jako je bezchybná logistika a bezproblémové připisování odměn. Vyplatí se zjistit si, kdo vše řídí a s jakou vizí. Potřebujete také solidní podporu...Dále potřebujete unikátní produkty (nejsou v maloobchodní síti) spotřebního charakteru, s viditelnými a měřitelnými výsledky, nejlépe pro zdraví a krásu (největší trh) a jednoduchý plán odměňování - provize z KAŽDÉHO nákupu podle generací = peníze ihned ve virtuální peněžence nebo na účtu + další odměny a bonusy v časovém horizontu. Já mám vyzkoušenou spolehlivou českou - vlastně spíš moravskou - firmu s mezinárodním působením, s produkty, které prokazatelně zlepšují zdraví, posilují imunitu, dodávají vitalitu, vyhlazují vrásky... Pokud chcete vyzkoušet, pak stačí se připojit. Více lišta "Nabídka spolupráce / A. Sdílený e-shop".Vedle správného výběru firmy o úspěchu rozhodujete také vy a váš přístup. Právě...

více informací praktický kurz "Ozdravný penězovod"

Doporučená literatura:

1/ R. Kiyosaki: Byznys pro 21. století nebo Byznys pro lidi, kteří rádi pomáhají lidem. (pragma.cz)

2/ H. Kolmanová: Máte také svůj penězovod? (e-profess.cz)

3/ B. Hedges: Nosit vědra nebo stavět penězovod. InterNET Services Corporation CR

Více informací o knížkách na mých www.kolmanova.com