Ozdravný penězovod a chytré nakupování

KDO OCENÍ ozdravný penězovod?

 KAŽDÝ, kdo chce být fit po všech stránkách - chce být zdravý, co nejdéle mladý, bohatý a oblíbený ; KAŽDÝ, kdo umí nakupovat on-line a chce se finančně zabezpečit v nové ekonomické době ; Malí a střední PODNIKATELÉ či UMĚLCI na volné noze mají možnost vytvořit si péčí o své zdraví a vzhled finanční pojistku; SPORTOVCI jako podporu zdraví a současně jako další zdroj příjmu, a to i po skončení profesionální dráhy ; Instruktoři JÓGY, trenéři FITNESS... jako vylepšení výsledků své práce a současně jako další zdroj příjmu. Ozdravný penězovod mohou třeba zabalit do kurzu "Stále fit" - viz lišta Praktické kurzy ; ZAMĚSTNANCI, kteří si chtějí vylepšit příjem a jsou ochotni pečovat o své zdraví a vzhled, tj. nakupovat v chytrém e-shopu ; STUDENTI,...

PENĚZOVOD?

Trvalý zdroj nezávislého příjmu:Za jednou vykonanou práci jste placeni opakovaně.Jedná se o druh pasivního příjmu - peníze k vám proudí, ať pracujete nebo ne, ať spíte nebo bdíte - např. autorská práva, ale také stále oblíbenější provize ze spotřebitelských sítí...Tento příjem roste exponenciálně - nesčítá se, ale násobí.Výše reziduálního příjmu je neomezená.

OZDRAVNÝ penězovod?

Nakupujete produkty pro podporu zdraví a vzhledu v chytrém e-shopu.

CHYTRÝ e-shop?

Nemusíte se zabývat vývojem a logistikou zboží, finanční stránkou, ani nemusíte vytvářet internetové stránky pro e-shop. Nepotřebujete zásobu produktů, nemusíte řešit zaměstnance ani nájem. Vše zajišťuje chytrá firma, kterou si vyberete. Podnikáte s minimálním rizikem, se zanedbatelnou vstupní investicí. Jediným vaším úkolem je nakupovat pro sebe ve "svém" e-shopu a šířit chytré informace. Správné lidi (otevřené hlavy) pak připojit ke své sdílené obchodní síti, a naučit je to samé: nakupovat, šířit chytré informace a připojovat další šikovné lidi. Jedná se o spoluprácina principu výhra-výhra: FIRMA ušetří za nákladnou reklamu a získá stálé zákazníky. VY získáváte unikátní kvalitní produkt a odměny za doporučení a rozšiřování obchodní sítě.

Jakou FIRMU si vybrat?

Potřebujete firmu s dlouhodobou perspektivou, s mezinárodní působností, která plní své závazky jako je bezchybná logistika a bezproblémové připisování odměn. Vyplatí se zjistit si, kdo vše řídí a s jakou vizí. Potřebujete také solidní podporu...Dále potřebujete unikátní produkty (nejsou v maloobchodní síti) spotřebního charakteru, s prokazatelnými výsledky, nejlépe pro zdraví a krásu (největší trh) ajednoduchý plán odměňování - provize z KAŽDÉHO nákupu podle generací = peníze ihned ve virtuální peněžence nebo na účtu + další odměny a bonusy v časovém horizontu. Vedle správného výběru firmy o úspěchu rozhodujete také vy a váš přístup.

Obchod na principu:  

JÁ POMOHU TOBĚ, A TY PAK POMŮŽEŠ DALŠÍM

vytvořit si ozdravný penězovod