Ozdravný penězovod a chytré nakupování

PENĚZOVOD?

Trvalý zdroj nezávislého příjmu:1/ Za jednou vykonanou práci jste placeni opakovaně...2/ Jedná se o druh pasivního příjmu - peníze k vám proudí, ať pracujete nebo ne, ať spíte nebo bdíte - např. autorská práva, ale také stále oblíbenější provize ze spotřebitelských sítí...3/ Tento příjem roste exponenciálně - nesčítá se, ale násobí...4/ Výše reziduálního příjmu je neomezená.

OZDRAVNÝ penězovod?

Nakupujete produkty pro podporu zdraví a vzhledu v chytrém e-shopu.

CHYTRÝ e-shop?

Nemusíte se zabývat vývojem a logistikou zboží, finanční stránkou, ani nemusíte vytvářet internetové stránky pro e-shop. Nepotřebujete zásobu produktů, nemusíte řešit zaměstnance ani nájem. Vše zajišťuje chytrá firma, kterou si vyberete. Podnikáte s minimálním rizikem, se zanedbatelnou vstupní investicí. Jediným vaším úkolem je nakupovat pro sebe ve "svém" e-shopu a šířit chytré informace. Správné lidi pak připojit ke své sdílené obchodní síti, a naučit je to samé: nakupovat, šířit chytré informace a připojovat další šikovné lidi. Jedná se o spolupráci na principu výhra-výhra: FIRMA ušetří za nákladnou reklamu a získá stálé zákazníky. VY získáváte unikátní kvalitní produkt a odměny za doporučení a rozšiřování obchodní sítě.

Jakou FIRMU si vybrat?

Potřebujete firmu s dlouhodobou perspektivou, s mezinárodní působností, která plní své závazky jako je bezchybná logistika a bezproblémové připisování odměn. Vyplatí se zjistit si, kdo vše řídí a s jakou vizí. Potřebujete také solidní podporu...Dále potřebujete unikátní produkty (nejsou v maloobchodní síti) spotřebního charakteru, s prokazatelnými výsledky, nejlépe pro zdraví a krásu (největší trh) a jednoduchý plán odměňování - provize z KAŽDÉHO nákupu podle generací = peníze ihned ve virtuální peněžence nebo na účtu + další odměny a bonusy v časovém horizontu. Vedle správného výběru firmy o úspěchu rozhodujete také vy a váš přístup.

KDO OCENÍ možnost vytvořit si nakupováním ozdravný penězovod?

* KAŽDÝ, kdo chce být fit po všech stránkách - chce být zdravý, co nejdéle mladý, bohatý a oblíbený * KAŽDÝ, kdo umí nakupovat on-line a chce se finančně zabezpečit v nové ekonomické době   * Malí a střední PODNIKATELÉ či UMĚLCI na volné noze jako možnost vytvořit si péčí o své zdraví a vzhled finanční pojistku  * LEKTOŘI pro životní styl nebo finanční gramotnost jako školení školitelů * SPORTOVCI jako podporu zdraví a současně jako další zdroj příjmu, a to i po skončení profesionální dráhy * Instruktoři JÓGY, trenéři FITNESS... jako vylepšení výsledků své práce a současně jako další zdroj příjmu * ZAMĚSTNANCI, kteří si chtějí vylepšit příjem, popř. zaměstnání časem pustit  * MANAŽEŘI firem mohou získat více energie, pevné zdraví a další zdroj příjmu * STUDENTI, kteří hledají zajímavý zdroj příjmu, a to i po skončení studií * Aktivní SENIOŘI si mohou vylepšit...

Obchod na principu:  

JÁ POMOHU TOBĚ, A TY PAK POMŮŽEŠ DALŠÍM

vytvořit si ozdravný penězovod