Ozdravný program 

probíhá formou jednoduchých kurzů - viz lišta Praktické kurzy: "OZDRAVNÝ PROGRAM ve 4 krocích" v modifikacích: STÁLE FIT (omlazující program), DO FORMY (ideální postava), OBNOVA SIL (regenerační program) ). Kurzy se zaměřují nejen na zdraví fyzické a psychické, ale i sociální a finanční.

Doba covidová prokázala, jak je důležité mít pevné zdraví (silnou imunitu) a více zdrojů příjmu - nejméně jeden internetový. Tak proč nezačít chytře nakupovat chytré potraviny?

Mým hlavním cílem je propojit vzdělávací instituce s chytrým e-podnikáním a získat tak zázemí pro šíření užitečného projektu "OZDRAVNÝ PENĚZOVOD DO KAŽDÉ RODINY". Je třeba začít u nejohroženějších skupin v době covidové: Podnikatelé včetně OSVČ - a to zejména v oblasti vzdělávání + Podnikatelé v oblasti sportu a cestovního ruchu + Umělci na volné noze !!!


Nabízím: 

  • Pomoc s rozšiřováním sítě  chytrých e-shopů vyzkoušené společnosti... viz lišta "Nabídka spolupráce - A. Sdílený e-shop "

Dále nabízím možnost spolupráce při pořádání kurzů, tzn.

  • Podíl z kurzovného, pokud pomůžete kurz zorganizovat - časem můžete kurzy vést sami,

  • spoluorganizováním si zajistíte nejen aktivní příjem, ale současně i rozvoj obchodní sítě - finanční pojistku nezávislou na vašem podnikání

  • a současně se o vašem podnikání či nabízených službách dozví více lidí.

  • Absolventům kurzů nabízím školení školitelů, tj. mohou kurz po zaškolení sami pořádat.

  • Zdarma ukázkové mini-kurzíky viz lišta "Ukázkový mini-kurz".

Například Goji (kustovnice čínská) patří mezi výživově nejbohatší potraviny na světě, tzv. superpotraviny. Díky svému vysokému obsahu zdraví prospěšných látek je všeobecně známé jako ovoce nesmrtelnosti a věčného mládí. Ramissio Goji je 100% přírodní šťáva vyrobená z plodů goji rostoucích na slunných pláních v čínské provincii Ningxia. Jedna 500ml láhev v sobě skrývá 3 kg ovoce, které se za studena lisuje a plní do skleněných lahví bez konzervačních látek. Goji dodává tělu potřebné množství vitamínů, minerálů, antioxidantů, a dalších složek pozitivně působících na celkovou kondici, bojuje proti únavě a chronickému stresu (zdroj: www.ramissio.com). Jak nakoupit? Více lišta "Nabídka spolupráce / A. Sdílený e-shop"