Fit program pro zdravý a úspěšný (prospěšný) život

Tři pilíře pro zdravý život: ZDRAVÝ ORGANIZMUS + ZDRAVÉ VZTAHY + ZDRAVÉ FINANCE.

Být FIT, tedy ve formě, tedy znamená žít vyvážený život. Pečovat o své zdraví, o své vztahy, o své finance. Díky internetu je dnes možné vytvořit si z péče o zdraví a vzhled "ozdravný penězovod" - pasivní zdroj trvalého nezávislého příjmu. Přináší nejen zdraví a peníze, ale i přátele a volný čás. Zkrátka umožňuje žít ZDRAVÝ ŽIVT po všech stránkách.

Zdraví a vzhled

Zjistila jsem, že lidé o zdraví mluví, ale téměř nic pro jeho udržení či vylepšení nedělají. Nechávají jej v péči lékařů, a když jsou zklamáni, vyrazí za různými léčiteli... Vše se odvíjí od toho, že je zdravotní péče jakoby zadarmo. A co je zadarmo, toho si lidé neváží... Za co lidé utrácejí velké peníze? Do čeho investují? Především do hubnutí a do omlazovacích kúr, jako jsou plastické operace, drahá kosmetika. Přitom stačí dát do pořádku své celkové zdraví, které říí hlava. Vyzkoušela jsem sama na sobě i na svém okolí 4 jednoduché kroky, ráda se prostřednictvím kurzu "Elixír života" podělím.

Zdravé vztahy

Zdravé vztahy začínají i sebe. Jak se budete chovat k sobě, tak se budou chovat ostatní k vám. To je zákon akce a reakce aneb "Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá". Začněte se proto k sobě chovat s úctou. Posilujte své sebevědomí. Chovat se k sobě s úctou znamená také vážit si svého času.

Zdravé finance

I zdravý člověk je bez peněz napůl nemocný, jak kdysi prohlásil Oscar Wilde. Dnes je velmi nebezpečné nezajistit si více zdrojů příjmu. Dnes se bez peněz žít nedá. Je více než rozumné zajistit si více zdrojů příjmu. Jeden si můžete třeba vytvořit tím, že změníte některé své nákupní zvyky a začnete nakupovat chytře.

Chytré nakupování

Díky rozvoji internetového nakupování si může každý vytvořit "záložní" příjem. Stačí nakupovat v chytrém e-shopu.

Chytrý e-shop

Nemusíte se o nic starat, chytrý e-shop řídí firma, kterou si vyberete. Jedná se o oboustranně výhodnou spolupráci na principu výhra- výhra: Firma ušetří za nákladnou plošnou reklamu, a pokud nabízí kvalitní unikátní zboží, získá stálé zákazníky. Spokojený zákazník získá nejen kvalitní produkt, ale i odměnu za případná doporučení. A to jak přímá, tak i zprostředkovaná. Pokud ukážete dalším lidem, jak - kde - a co nakupovat chytře, pak jste za jednou vykonanou práci placeni opakovaně. Peníze k vám proudí, ať pracujete nebo ne, ať řádí covid nebo ne... A pokud budete v chytrém e-shopu nakupovat CHYTRÉ POTRAVINY, pak získáte možnost vytvořit si péčí o své zdraví a vzhled "ozdravný penězovod".  

Chytré potraviny

Většina populace vykazuje značný deficit vitamínů a minerálů, i když jí spoustu ovoce a zeleniny. Proč? Výživová hodnota jei totiž velmi nízká. Dnešní půda je vyžilá, dyž připočteme chemii, kterou je půda hnojená a chemii proti kažení, k tomu kyselé deště, pak se přestaneme divit... Stále větší oblibu si proto získávají tzv. "SUPER POTRAVINY" -  dary přírody známé po tisíce roků, které jsou výjimečné vysokým obsahem vitamínů, minerálů, enzymů, a dalších cenných látek... Je třeba ale dávat přednost kvalitě = kde a jak se rostliny pěstují, sklízejí a zpracovávají.  Super potraviny by měly obohacovat každodenní stravu. SMART POTRAVINY jsou super potraviny, které umějí vylepšit nejen zdraví a vzhled, ale i příjem. Nakupují se v CHYTRÉM E-SHOPU. 

Faktory úspěchu

Musíte si ovšem vybrat solidní firmu s dlouhodobou perspektivou, s mezinárodní působností, a patřičnou podporou, která nabízí unikátní PRODUKTY (nejsou v maloobchodní síti), nejlépe pro zdraví a krásu (největší trh). Pak potřebujete jednoduchý plán odměňování, nejlépe provize z KAŽDÉHO nákupu podle generací, protože jedině tak hned vidíte odměny ve své virtuální peněžence. A hlavně můžete motivovat i další lidi. Teprve v časovém horizontu ocenít další odměny... Vedle správného výběru firmy o úspěchu rozhodujete také VY a váš přístup, vaše očekávání a ochota na sobě pracovat. Právě proto jsem na základě svých zkušeností připravila tyto kurzy. Můžete je vzkoušet a potom třeba doporučovat dál, anebo je sami vést.

"I zdravý člověk je bez peněz nemocný."

Oscar Wilde

Proto je moudré pochopit rozdíl mezi aktivním a pasivním příjmem a zajistit si více zdrojů příjmu.

Jedině pasivní příjem dává skutečnou svobodu. 

Na základě změny některých nákupních zvyků si může každý k podnikání, zaměstnání, či důchodu zajistit užitečnou finanční - a současně i zdravotní - pojistku.

A získat nové přátele.

Zkrátka vylepšit život po všech stránkách.