Fit program pro zdravý a úspěšný (prospěšný) život

Tři pilíře pro zdravý život: 

ZDRAVÝ ORGANIZMUS + ZDRAVÉ VZTAHY + ZDRAVÉ FINANCE.

Být FIT, tedy ve formě, znamená žít vyvážený život. Pečovat o své zdraví, o své vztahy, o své finance. Díky internetu je dnes možné vytvořit si z péče o zdraví a vzhled doplňkový příjem. Stačí chytře nakupovat ... (viz lišta "Chytrý e-shop" a/nebo kurz "Kouzelné bylinky") 

Zdraví a vzhled

Zjistila jsem, že lidé o zdraví mluví, ale téměř nic pro jeho udržení či vylepšení nedělají. Nechávají jej v péči lékařů, a když jsou zklamáni, vyrazí za různými léčiteli... Vše se odvíjí od toho, že je zdravotní péče jakoby zadarmo. A co je zadarmo, toho si lidé neváží... Za co lidé utrácejí velké peníze? Do čeho investují? Především do hubnutí a do omlazovacích kúr, jako jsou plastické operace, drahá kosmetika. Přitom stačí dát do pořádku své celkové zdraví, které řídí hlava. Vyzkoušela jsem sama na sobě i na svém okolí 4 jednoduché kroky, ráda se prostřednictvím kurzu "Stále fit (mlád)" a/nebo "Do formy" podělím. 

Zdravé vztahy

Zdravé vztahy začínají u sebe. Jak se budete chovat k sobě, tak se budou chovat ostatní k vám. To je zákon akce a reakce aneb "Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá". Začněte se proto k sobě chovat s úctou. Posilujte své sebevědomí. Chovat se k sobě s úctou znamená také vážit si svého času... Pokud chcete pomáhat, pak můžete využít tzv. "Smart Networking" - zábavné a vzájemně pospěšné vztahy, tj. sdílená síť chytrých eeshopů.

Zdravé finance

I zdravý člověk je bez peněz napůl nemocný, jak kdysi prohlásil Oscar Wilde. Dnes je velmi nebezpečné nezajistit si více zdrojů příjmu, bez peněz se žít nedá. Jeden si můžete třeba vytvořit tím, že změníte některé své nákupní zvyky a začnete nakupovat chytře. Například začnete obohacovat svoji stravu o "super potraviny" (kouzelné bylinky) pro vylepšení zdraví a vzhledu, které nakupujete v chytrém e-shopu a sdílíte s dalšími bystrými lidmi. 

Chytré nakupování

Díky rozvoji internetového nakupování si může každý vytvořit "záložní" (vedlejší) příjem. Stačí nakupovat v chytrém e-shopu.

Chytrý e-shop

Nemusíte se o nic starat, chytrý e-shop řídí firma, kterou si vyberete. Jedná se o oboustranně výhodnou spolupráci na principu výhra- výhra: Firma ušetří za nákladnou plošnou reklamu, a pokud nabízí kvalitní unikátní zboží, získá stálé zákazníky. Spokojený zákazník získá nejen kvalitní produkt, ale i odměnu za případná doporučení. A to jak přímá, tak i zprostředkovaná. Pokud ukážete dalším lidem, jak - kde - a co nakupovat chytře, pak jste za jednou vykonanou práci placeni opakovaně. Peníze k vám proudí, ať pracujete nebo ne, ať řádí covid nebo ne... A pokud budete v chytrém e-shopu nakupovat CHYTRÉ POTRAVINY, pak získáte možnost vytvořit si péčí o své zdraví a vzhled zajímavý VEDLEJŠÍ PŘÍJEM, nezávislý na vašem podnikání, či zaměstnání...

Chytré potraviny

Většina populace vykazuje značný deficit vitamínů a minerálů, i když jí spoustu ovoce a zeleniny. Proč? Výživová hodnota jei totiž velmi nízká. Dnešní půda je vyžilá, když připočteme chemii, kterou je půda hnojená a chemii proti kažení, k tomu kyselé deště, pak se přestaneme divit... Stále větší oblibu si proto získávají tzv. "SUPER POTRAVINY" -  dary přírody známé po tisíce roků, které jsou výjimečné vysokým obsahem vitamínů, minerálů, enzymů, a dalších cenných látek. Některé z nich si poradí i s dalším častým problémem - zaneseným organizmem. Své zvířecí miláčky pravidelně odčervujeme, ale na sebe zapomínáme... Je třeba dávat přednost kvalitě = kde a jak se rostliny pěstují, sklízejí a zpracovávají.  Super potraviny by měly obohacovat každodenní stravu. CHYTRÉ POTRAVINY (Smart Food) jsou super potraviny, které umějí vylepšit nejen zdraví a vzhled, ale i příjem. Nakupují se v CHYTRÉM E-SHOPU. 

Faktory úspěchu

Musíte si vybrat solidní firmu, která e-shop provozuje, s dlouhodobou perspektivou a s patřičnou podporou. Prvořadým kritériem jsou pak produkty, které  firma v e-shopu nabízí. Potřebujete unikátní PRODUKTY (nejsou v maloobchodní síti) a nejlépe pro zdraví a krásu (největší trh). Vedle správného výběru firmy o úspěchu rozhodujete také VY a váš přístup, vaše očekávání, vaše cíle a ochota na sobě pracovat. Tyto požadavky splňuje například mnou vyzkoušená firma Ramissio.com, na produkty, které používám od 2016, nedám dopustit (viz lišta Chytrý e-shop).