Chytrý / Smart e-shop

PROČ a JAK na chytrý e-shop?

 • Ideální je vybrat si pro e-shop produkty, které potřebuje každý, jsou spotřebního charakteru a výrazným způsobem vylepšují nejen zdraví, ale viditelně i vzhled. "In" je v současnosti např. Super Food - vysoce výživné potraviny přímo z přírody. A když se jejich nakupování skloubí s možností SMART E-SHOPU, pak můžeme mluvit o SMART FOOD - chytrých potravinách.
 • Pokud si chcete vytvořit vlastní e-shop, pak potřebujete zásoby produktů, bezchybnou logistiku, účetnictví, vlastní stránky (vytvoření nebývá levnou záležitostí), a reklamu. Když nebudou lidé ve vašem obchodě nakupovat, nebudou ani zisky.
 • Co se stane, když se připojíte k Smart e-shopu? Vše za vás řeší firma: dodává zboží až do domu, řeší veškeré finanční záležitosti, poskytuje profesionální stránky, které můžete sdílet přes adresu nebo jen jednoduše přes ID, které se vygeneruje registrací při prvním nákupu. Vaším jediným úkolem je používat produkty (nakupovat), popř. se podílet na reklamě tak, jak jsme zvyklí.  Stejně celý život něco někomu doporučejeme, jak v pozitivním, tak i v negativním smyslu.
 • Osobní doporučení je stále tou nejefektivnější reklamou. Chytrý e-shop vás za vaše doporučení odmění formou provize. Musíte si ovšem vybrat správnu firmu: 1/ rozhodující je produkt, pak 2/solidnost firmy a 3/ plán odměňování. Nesmí chybět ani 4/ podpora, tj. vzdělávací systém. Pokud firma nabízí vynikající produkt, ale ostatní body váznou, pak si jen nakupujte. Pokud firma nabízí nevhodný produkt, pak nemůžete obchod doporučovat...
 • Firma RAMISSIO (RA - slunce, MISSION - poslání) splňuje přísné požadavky na výběr firmy pro vytvoření úspěšného sdíleného e-shopu. Mám vyzkoušeno!

 • Navíc se jedná o českou (tedy spíše moravskou) firmu expandující do světa, a ne obráceně.

JAK nakupovat?

Záleží, zda chcete být jen zdraví, mladí, vitální... nebo zdraví,mladí, vitální ... a bohatí.

 • Chcete jen nakupovat? Pak se zaregistrujete jako "Zákazník". Můžete využít možnost výhodného nákupu 3+1 výrobek zdarma, pokud použiteje "autoship". V každém případě, pokud budete s produkty spokojeni, a budete je chtít šířit za odměnu dál, můžete si kdykoli dokoupit "startovací balíček"  a stát se "Členem" obchodní sítě přátel Ramissio - viz dále
 • Chcete si vylepšit nejen zdraví a vzhled, ale současně i finance? Pokud si výrazně  vylepšíte vzhled a zvýšíte vitalitu, pak se automaticky o své zkušenosti dělíte s lidmi ve svém okolí. Vhodným zájemcům pak nabídnete to samé: Možnost nakupovat unikátní kvalitní produkty, popř. je doporučovat za odměnu dál. 
 • Jako "Člen" se zaregistrujete tak, že si s prvním nákupem koupíte "startovací balíček"(v podstatě "lidová frenšíza" - brožura s návodem, jak začít a jak sklidit úspěch + propagační + virtuální kancelář), k dispozici osobní poradce, tzv. "sponzor" (člověk, který vám obchod doporučil). Při registraci jako "člen" máte tyto tři možnosti:
 1. Registrace "Basic" (Základní) - První nákup v hodnotě alespoň 40 bodů (PV), tj. cca tři produkty za cca 1800 Kč plus jednorázový nakup "startovacího balíčku" v hodnotě 536 Kč.
 2. Registrace "Standard"- První nákup v hodnotě min. 300 bodů (PV), tj. cca za 13000 Kč plus jednorázový nakup "startovacího balíčku" v hodnotě 695 Kč. Výhodou je získání trvalé pozice M1(viz "Kariérní řád"). Tato registrace je vhodná pro prodejce (lidi, kteří se nechtějí zabývat výstavbou obchodní sítě, pracují jen sami na sebe), nebo pro lidi, kteří přišli z jiného systému NM a chtějí hned vydělávat peníze, protože podnikání NM je jejich hlavním zdrojem příjmů.
 3. Registrace "Profi" - pro skutečně ambiciózní profesionály NM. Nákup v hodnotě min. 800 bodů (PV), tj. cca za 35000 Kč plus jednorázový nakup "startovacího balíčku" v hodnotě 854 Kč. Stejné výhody jako v případě b/ plus 3 pozice v "binární struktuře" a doprava PPL zdarma.

více www.ramissio.com (moje ID: 11 66 22 )

Co nakupovat?

 • Nejlépe je začít ozdravný proces očistnou kúrou viz lišta "Chytré potraviny".
 • Můžete si vybrat program také podle svého zaměření.

Kdykoli vám ráda poradím, stačí napsat na můj mail nebo zavolat.

Jaké odměny můžete očekávat?

 • 10% z každého nákupu, který jste doporučili
 • plus 10% při prvním doporučeném nákupu, celkem 20% na první linii (tzv. první generace).
 • 10% (nebo 20%, pokud dosáhnete pozice "manažer") získáváte ze všech nákupů, které doporučili vaši známí (tzv. 2. linie - 2. generace).
 • 3-15 % od 3. generace jako "rozdílové provize" 
 • 10-12% bonus z binární struktury. Počítač řadí nákupy podle ID nejen do linií (generací), ale současně i do binárního stromu, tj. do matrice o dvou strukturách (pravá a levá). Nákupy se neřadí vedle sebe, ale pod sebe, takže vám proudí body také z nákupů ze sítě vašeho sponzora a jeho sponzorů ...

Podrobnější informace získáte přes "sponzora" nebo jako "člen" ve své kanceláři na www.office.ramissio.com

Jaké jsou povinnosti "člena"?

V podstatě žádné. Po každé, když nakoupíte, máte po dobu 4 týdnů nárok na odměny, jste tzv. "aktivní". Když zrovna nenakoupíte, nic se neděje, jen přijdete o možnost odměny za období, kdy nemáte nakoupeno (nejste"aktivitní"). Vaše provize jsou vyplaceny do struktury výš a vynulují se vám nastřádané body v "binární struktuře". Pokud zase někdy nakoupíte, na provize máte opět nárok, a body z "binární struktury" se vám opět začnou načítat.

Kdo vám pomůže?

Nejdůležitějším člověkem v začátku je váš "sponzor". Pokud je stejně jako vy nováčkem, najděte si "sponzora" nad ním. Tito lidé by vám měli předat základní "know-how", které se duplikuje na principu: "Dělej jako já".

 • Podrobné informace o produktech najdete na stránkách společnosti www.ramissio.com, nebo přes "můj sdílený" e-shop www.fitprogram.ramissio.com a zde kliknete na lištu "web".
 • Návod, jak začít a jak sklidit úspěch, najdete v Příručce, která je součástí všech startovacích balíčků.
 • KAŽDÝ DEN v 10 nebo 20.30 běží na www.prezentacenanetu.cz třicetiminutová prezentace zaměřená především na krátký popis produktů. (Je lépe otevřít si počítač dříve a vyčkat. Pokud přijdete později, prezentace se vám již neotevře.)
 • Každý "Člen" najde ve své kanceláři www.office.ramissio.com kromě přehledu o své struktuře a provizích např. "Knihovnu", a zde další cenné informace včetně ceníku, kariérního řádu (plán odměn), záznamů odborných přednášek o produktech. "Kalendář" nabízí přehled vzdělávacích akcí, které jsou zdarma, jen je třeba si přes "Kalendář" zarezervovat místo.
 • Živé webináře pro členy jsou každou neděli od 21 na www.onlineramissio.com. Místo si opět rezervujete přes "Kalendář" v "Kanceláři".
 • Všeobecné dovednosti pro úspěch jak v podnikání, tak v životě, nabízí cyklus pracovních seminářů na téma "Úspěch je zvyk" a "Úspěšný networking", podporovaný semináři podle vybraných knih. Najdete na mých www.kolmanova.com