www.Ramissio.com

 

Proč se připojit k chytrému e-shopu Ramissio?

Posláním české firmy s mezinárodní působností, se silnou vizí majitele Vladimíra Drozda, je předávat více než 4.000 let staré poznatky z východní medicíny s možností vybudovat si „ozdravný penězovod“, který umožňuje vést zdravý život po všech stránkách. 

Máte možnost výhodně si nakupovat unikátní, čistě přírodní produkty té nejvyšší kvality (super potraviny), které výrazným způsobem vylepšují zdraví a vzhled, které umějí zpomalit stárnutí, dodat energii, ubrat nějaké to kilo, a navíc umějí vylepšit i příjem. Jsou nejen super, jsou chytré. 

Přehled produktů podle zaměřření, podrobné informace na www.ramissio.com :

 

Ozdravný program obvykle začíná OČISTNOU KÚROU

Ramissio Protect – čistí organismus od parazitů, plísní ... a současně posiluje imunitu

Ramissio Revitalize – organizmus čistí, vyživuje a chrání, upravuje trávení, současně zpomaluje stárnutí a dodává energii

Ramissio Golden Yacca + Graviola – unikátní kombinace dvou amerických super ovoce  = silná přirozená detoxikace a ochrana, zbavuje organizmus těžkých kovů, rozpouští patogenní útvary, ostraňuje napětí. Ideální v kombinaci s produktem  Ramissio Chaga+...

POSÍLENÍ IMUNITY

Ramissio Immunity – až 98% čistý betaglukan z hlívy ústřičné. Působí podobně jako antibiotika, ale neničí zdraví prospěšné bakterie.

Ramissio Immunoshot – imunita a multivitaminová vzpruha (camu camu, červen á řepa, magui, acai, acerola)

Ramissio Chaga+Reishi+betaglukan z hlívy – úžasná kombinace 3 mediciálních hub = podpora imunity, oběhového systému, prevence demence a Alzheimerovy choroby, příznivý vliv na trávení … 

Ramissio Probitics+Prebiotics - zdravá střeva, podpora hubnutí (inulin)

Ramissio vitamín C z přírodních zdrojů (acerola, šípek, rakytník řešetlákový)

Ramissio vitamín D3+K2 - i kosti a zuby

DO FORMY -  více energie a méně kg

Ramissio Energy – zdravá alternativa k energy drinkům

Ramissio Stymo - čokoládový protein na rostlinné bázi 

Ramissio Probitics+Prebiotics - zdravá střeva, podpora hubnutí (inulin)

Ramissio Hořčík+Zinek+B12 – podpora energetického metabolismu 

Ramissio Omega 3 – duševní vitalita 

Ramissio Relax – lepší spánek a uklidnění 

STÁLE FIT - Omlazující revitalizační program

Ramissio Goji (Kustovnice čínská) – „ovoce dlouhověkosti“ (juice)  

& kolagen:

Rays Anti-Age –  krása a pohyb (bioaktivní kolagen z mořských ryb, ceramidy, kyselina hyaluronová, koenzym Q10, resveratrol, bromelain, a další) nebo

Ramissio Collagen+ – pohyb a krása v prášku (bioaktivní kolagen z mořských ryb , glukosamin, chondroitin, moringa olejodárná, vitamíny C, E, B3, A) - nebo

Ramissio Royal – pohyb a krása jako juice (bioaktivní kolagen z mořských ryb, glukosamin, chondroitin ze žraločí chrupavky, niacin a vitamín C) 

& Ramissio Hyaluronic Serum – pružná pleť (kyselina hyaluronová s kolagenem, plus výtažek z aloe vera)

& Ramissio Revitalize – zpomaluje stárnutí a současně organizmus čistí, dodává energii, vyživuje a chrání  

 

Jak nakupovat?

Při prvním nákupu se zaregistrujete. Počítač vám vygeneruje identifikační kód (ID), prostřednictvím kterého jsou vám připisovány odměny za vaše případná doporučení. Současně máte k dispozici svoji virtuální kancelář.  V kanceláři najdete nejen přehled o obchodu, ale další cenné informace včetně přednášek. K registraci potřebujete ID ´sponzora´ – člověka, který vám obchod doporučil.

 

Odpovědi na tři nejčastější otázky

1/ Kolik si mohu vydělat?

Příjem je „neomezený“ – nemá ani minimální ani maximální strop. Když budete jen nakupovat, budete  zdraví a vitální. Když zapojíte a zaučíte třeba jen jednoho vhodného zájemce měsíčně a všichni se budou opičit, pak by mohlo ve vaší síti za rok nakupovat více než 1000 lidí (10x10 + 100x 10 + 1000…). A pokud 20% znamená např.  200 Kč? Vynásobte si sami.

2/ Bude o produkty (a další příjem) zájem?

Je třeba získat vlastní zkušenosti, tj. vyzkoušet a zamilovat si produkty.

3/ Kdo mi pomůže?

Nejdůležitějším člověkem v začátku je váš „sponzor“ – osobní poradce. Člověk, který vám obchod doporučil a rád pomůže. Nevěnuje vám peníze, ale čas.

 

Nemáte co ztratit, můžete jen získat. Při nejhorším vylepšíte své zdraví a vzhled, při nejlepším si zajistíte ještě trvalý dodatečný příjem a poznáte nové přátele.

 

S radostí zodpovím případné další otázky, s potěšením se v případě zájmu stanu vaším poradcem, stačí se ozvat.

moje ID: 116622, 

Nemusíte vyplňovat, pokud kliknete na "můj" 

chytrý e-shop:

 www.FITprogram.Ramissio.com